Hallitus 2015-16

Puheenjohtaja Jori Luontola, As. Oy Porin Trumpetti, puh. 0503496206,

Varapuheenjohtaja Sirkku Laine, As. Oy Porin Ruskaranta, puh. 0407052267,      sirkku.laine53@gmail.com

Sihteeri Susanna Virkki, As. Oy Porin Ruskaranta, puh. 0503698264, susanna.virkki@gmail.com

Rahastonhoitaja Sirkka-Liisa Peni, Hostel River, puh. 025340500, info@hostelriver.fi

Jaana Kujansuu,As. Oy Porin Makasiininpuisto, jaana.kujansuu@pori.fi

Seppo Teperi, As. Oy Porin Makasiininranta, seppoteperi@gmail.com

Matti Vesa, As. Oy Porin Ratamestari, matti.vesa@outotec.com

Veikko Rantanen, As. Oy Porin Jokibulevardi, veikko.rantanen@pp2.inet.fi

Unto Salomäki, As. Oy Porin Ukko-Pekka, untosalomaki@gmail.com

Porin kauneimmat lenkkipolut ovat meidän ulottuvillamme

Kirjurinluodon kävelylenkin varrella on Karjarannan kiinteistäyhdistyksen kuntopostilaatikko. Kirjoita nimesi laatikossa olevaan vihkoon ja olet mukana kuntosalikortin arvonnassa.  Voittaja saa käyttää Porihallin kuntosalia kuukauden ajan.

Kuntosalikortit on arvottu ja voittajille ilmoitettu. Samalla on alkanut uusi kausi, osallistu ja voita!

 

Karjaranta – ympäristössä tapahtuu

KARJARANTA – ympäristössä tapahtuu

Harri Joensuu, Marika Malho, Henry Merimaa ja Anne Sankari ovat toimittaneet e-kirjan Karjarannasta. Kirjan valokuvat ja ulkoasu on tehty Satakunnan ammattikorkeakoulussa opiskelijatyönä.

Kirjan tekijänoikeudet omistaa Satakunnan ammattikorkeakoulu sekä kukin kirjoittaja ja valokuvaaja.

Kirja on luettavissa osoitteessa:

http://urn.fi/URN:NBN:fi:amk-2011062112373